Agjencia Zhurnal.mk.

Gostivar, rrahu vajzën, arrestohet babai

Pjestarë e policisë e SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, dje rreth orës 13:30, kanë privuar nga liria 48-vjeçarin F.T. nga një fshat i rrethit të Gostivarit, për shkak të dyshimit se më datë 20 të këtij muaji rreth orës 20:00 në shtëpinë e tij familjare është sjellë në mënyrë agresive dhe ka sulmuar fizikisht vajzën e tij 20-vjeçare. Rasti është zbardhur dhe dokumentuar.

 

Related posts

Droga ‘Bonsai’ hyn në Shqipëri, eksperti: Është shumë e rrezikshme

D V

E punësuara në shtëpinë e foshnjave në Manastir, e dehur ka lidhur një fëmijë për shtrati

Z.H

Padi penale për një çift nga Dibra, detyruan me dhunë fëmiun e tyre të kërkojë lëmoshë

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More