Agjencia Zhurnal.mk.

Gold AG dhe Gjin Dona sjellin këngën e re “Mirdita”

Gold AG dhe Gjin Dona kanë publikuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Mirdita” mban titullin kënga, të cilën e solli pikërisht për Pavarësinë e Shqipërisë (28 Nëntor).

Teksti e muzika janë bërë nga vet reperi më orkestrim nga Gramoz Koezli.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja ndërkohë iu besua produksionit, Mproduction.

Të plotë tashmë këngën mund ta gjeni në YouTube, në kanalin zyrtar të Arian Agushit.

Foto: Screenshot/YouTube

I njëjti vetëm shtatë ditë më parë lansoi një tjetër këngë solo të quajtur, “Kadal se k’tu ka hasjan”.

Gold AG vazhdon të jetë besnik ndaj stilit të tij muzikor, ndonëse pëlqehet mjaft shumë nga publiku. 

https://youtu.be/JnFpaOidnQE?si=Qe9lFJAkTRnSYmsk

Related posts

Si do e justifikon Alba këtë foto para Vedatit?!

Xh M

‘Marvel’ publikohet nga Dako

Xh M

Atletico Madrid hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy