Agjencia Zhurnal.mk.

Gold Ag bëhet shkak që fansi ta lë duhanin, alkoolin dhe të filloj faljen

Gold Ag sonte është treguar i afërt me ndjekësit.

 

Reperi kosovar i cili pëlqehet shumë sidomos për këngët e tij patriotike sot ka hapur një pyetësor në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ndjekësit nuk i kursyen pyetjet dhe komplimentet ndaj Goldit, i cili u bë shkas që fansat e tij të bëjnë ndryshime të mëdha në jetën e tyre.

“ A e din që shkaku yt e kom lan duhanin, alkoolin dhe kom nis me u fal”, i ka shkruar dikush prej ndjekësve.

“Elhamdulilah”, kjo ishte përgjigja e reperit që natyrisht që iu gëzua këtij fakti.

Ariani njihet edhe si praktikues i fesë islame, i cili vitin e kaluar kishte vizituar edhe Mekën e bukur.https://www.instagram.com/p/B_DqQiqp87s/embed/captioned/?cr=1&v=13&wp=540&rd=https%3A%2F%2Flajmi.net&rp=%2Fgold-ag-behet-shkak-qe-fansi-ta-le-duhanin-alkoolin-dhe-te-filloj-faljen%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A973.1999999992549%2C%22ls%22%3A223.80000000074506%2C%22le%22%3A234.5%7D

Ndërkohë që projekti muzikor i fundit është bashkëpunimi me Shyhrete Behlulin – “Përhajr gjyshe”.

Related posts

Arta Nitaj zbulon dekoltenë e hapur, “çmend” me trupin e saj

Lea Muslija

Piqué dhe Clara Chía nuk fshihen më. Me ta shihen duke luajtur edhe dy djemtë e Shakirës

Lea Muslija

“Karma është i dashuri im”, teksa pret të firmosë divorcin, EmRata i dërgon një mesazh ish-partnerit!

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More