Agjencia Zhurnal.mk.

Goditje e madhe në merkato, kjo skuadër e Superligës pritet ta transferojë Ahmed Januzin

Gazeta “Sheshi” mëson ekskluzivisht nga burime të sigurta se ish-sulmuesi i Llapit, do të jetë lojtari më i ri i Dukagjinit.

Sulmuesi pritet që gjatë këtyre ditëve në vazhdim edhe të prezantohet të skuadra klinase.

33 vjeçari i cili ka qenë njëri nga pikat kyçe të skuadrës llapjane, por që nuk arriti akord për vazhdimin e bashkëpunimit dhe u largua nga kampi llapjan.

Vushtrriasi në sezonin që lam pas ka pasur plotë 31 paraqitje duke shënuar 9-të gola, ku 5 i ka pasur në kampionat dhe 4 në Kupë, ai gjithashtu ka pasur edhe 9-të asistime ku 7 prej tyre kanë qenë në kampionat dhe 2 në Kupë.

“Hithat” për këtë edicion kanë bërë njëren nga goditjet më të mëdha në këtë merkato dhe pritshmeritë e tyre për këtë edicion në Superligë, padyshim që do të jenë me të larta.

Related posts

Kovaçevski-Stoltenberg: Maqedonia e Veriut do ta përshpejtojë procedurën për miratimin e anëtarësimit të Finlandës dhe Suedisë në NATO

Xh M

Shiu bllokon Tetovën

R Zh

Akademi solemne me rastin e Ditës së romëve – 8 Prilli

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More