Agjencia Zhurnal.mk.

Goditet nga vetura në zebra një person në Viti

Një person është goditur nga vetura dje në Viti, raporton Policia e Kosovës. Sipas Policisë, nga pakujdesia e vozitësit dyshohet se ka ndodhur goditja në vendkalimin e këmbësorëve. Viktima është dërguar në trajtim mjekësorë dhe është liruar në trajtim shtëpiak.

Viti 23.01.2023-16:55. Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar  derisa ka qenë duke drejtuar veturën e tij nga pakujdesia në vendkalim të këmbësorëve ka goditur viktimën mashkull kosovar. Viktima është dërguar në trajtim mjekësorë dhe është liruar në trajtim shtëpiak.

Related posts

Sot mblidhen katër komisione parlamentare në Kuvend

D V

Mblidhet Kuvendi, në rend dite marrëveshja për tunelin Tetovë-Prizren

D V

Mot i vranët dhe me shi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky