Agjencia Zhurnal.mk.

Goal zgjedh 50 më të mirët me votat e tifozëve: Messi i pari, shumë befasi në renditjen e përgjithshme

Ueb faqja e njohur sportive Goal.com ka publikuar listën me 50 lojtarët më të mirë të vitit bazuar në votat e tifozëve.

 

Në krye të listës është Lionel Messi, ndërsa pas tij vjen Cristiano Ronaldo, dy emra që preferohen shumë nga tifozët.

Më poshtë lista e plotë me 50 lojtarët më të votuar.

Lionel Messi  

Cristiano Ronaldo  

Robert Lewandowski

Mohamed Salah  

Kylian Mbappe  

Erling Haaland

Karim Benzema  

N’Golo Kante

Kevin De Bruyne

Neymar

Luis Suarez

Romelu Lukaku  

Angel Di Maria

Bruno Fernandes

Joshua Kimmich

Paul Pogba

Son Heung-min

Harry Kane

Gianluigi Donnarumma

Edouard Mendy

Achraf Hakimi

Jorginho

Phil Foden

Jan Oblak

Federico Chiesa

Pedri

Lautaro Martinez

Riyad Mahrez

Ruben Dias

Giorgio Chiellini

Mason Mount

Kai Havertz

Memphis Depay

Leonardo Bonucci

Keylor Navas

Raheem Sterling

Ilkay Gundogan

Lorenzo Insigne

Jack Grealish

Emiliano Martinez

Dani Alves

Christian Pulisic

Luke Shaw

Koke

Nicolo Barella

Gerard Moreno

Hulk

Burak Yilmaz

Mohamed Sherif

Takefusa Kubo  

Related posts

Mourinho e fiton me dhjetë gola ndeshjen e parë si trajner i Romës

D V

Real Madridi ka bërë deri më tani 17 lëvizje në këtë afat kalimtar – por në fund mund të mos vlejnë dhe aq

D V

“Portieri më i mirë në botë nuk shkon në PSG” – Cassano e godet Donnarumman

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More