Agjencia Zhurnal.mk.

Gjyqtarët e super xhiros së katërt në Superligën e Kosovës

Janë deleguar edhe gjyqtarët për xhiron e katërt te Superligës e cila zhvillohet në këtë mesajvë.

Edhe kjo xhiro do të sjellë plotë ndeshje interesante dhe të zjarrta.

Në ndeshjen kryesore Drita – Ballkani, bilbili kryesor i është besuar Alban Shalës i ndihmuar nga asistentët Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj. Ndërsa gjyqtari i katërt do të jetë Ilir Mehemeti.

Kurse në ndeshjen tjetër mes Prishtinës dhe Gjilanit, Dardan Çaka do të jetë ai i cili do të ndajë drejtësinë i ndihmuar nga Edmond Zeqiri dhe Fatmir Sekiraqa.

Kurse gjyqtari i katërt do të jetë Burim Jahmurataj.

Related posts

FNA: Të demonipolizohet arsimi i lartë, rektorët t’u shërbejnë studentëve, e jo aktorëve politik

Z.H

Trençevska dhe Holshtajn biseduan për pagën minimale dhe ditën e diel si ditë jo pune

Z.H

Greva e të punësuarve në Drejtorinë për Librat Amë mbetet në pezullim

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More