Agjencia Zhurnal.mk.

Gjykata i jep vulën Ziadin Selës: Është kryetari legjitimit i Aleancës për Shqiptarët

Shkup, 2 prill – Tashmë “kalvari” nëpër Gjykata ka përfunduar dhe vula i është kthyer atyre që e meritojnë, mbështetësve të Ziadin Selës.

Gjykata ka marrë vendimin dhe legjitimuar si kreun e partisë Aleanca për Shqiptarët, Ziadin Sela.

Sipas të njëjtave burime mësohet se vula i është kthyer Selës dhe të gjithë atyre që i besuan dhe nuk devijuan nga besimi që shqiptarët në Maqedoninë e Veriut i kanë dhënë me votën e tyre

Related posts

Veteranët e UÇK-së porosi Grubit: Nuk lejojmë shkeljen e flamurit kombëtar! (VIDEO)

Redaksia

Kovaçevski: Gabuam me disa parti shqiptare

Redaksia

Toshkovski garanton proces të rregullt zgjedhor

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky