Agjencia Zhurnal.mk.

Gjurmë gjaku janë gjetur në bodrumin e një shkolle në Shkup

Shkup, 9 Nëntor – Gjurmë gjaku janë gjetur në bodrumin e një shkolle në Shkup.

 

Policia njoftoi se dje në ora 08:23 në SPR Shkup ka pranuar raportim se para hyrjes në bodrumin e një shkolle fillore në fshatin Sopishtë janë gjetur gjurmë gjaku.

“Policët nga Stacioni Policor Kisella Vodë kanë kryer kontroll dhe është marrë mostra për ekspertizë”, ka thënë policia.

Deri më tani nuk raportohet për person të lënduar. Policia po merr masa për zbardhjen e rastit.

Related posts

Bastisje në Kavadar, arrestohet një person

D V

Në Kumanovë kapet hajdutja 23 vjeçare

Xh M

“Izolohet” vetura e ish-kryetares së Këshillit të Shkupit

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More