Agjencia Zhurnal.mk.

Gjuha kërcënuese e Bogojeskit, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

Petar Bogojeski kryetar i partisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI Ali Ahmeti me jetë.

Ai në video thotë se derisa në vitin 2001 detyroi maqedonasit që të dorëzohen dhe të ngrenë flamurin e bardhë, ka ardhur koha që ne maqedonasit të bashkohemi dhe atë të mbështjellim me flamur të bardhë.

Video në vazhdim:

Linku: https://www.facebook.com/reel/262236800157645

Related posts

Veteranët e UÇK-së porosi Grubit: Nuk lejojmë shkeljen e flamurit kombëtar! (VIDEO)

Redaksia

Kovaçevski: Gabuam me disa parti shqiptare

Redaksia

Toshkovski garanton proces të rregullt zgjedhor

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky