Agjencia Zhurnal.mk.

Gjuajtje me armë në Shkup, dy të plagosur /VIDEO

Shkup, 23 nëntor – Ministria e Punëve të Brendshme njofton se pasditen e sotme janë plagosur dy persona në rrugën “Ho-SHi-Min” në Shkup, shkruan TV21. Ngjarja ka ndodhur në parkingun e Shkollës Fillore “Zhivko Brajkovski”.

 

“Në parking më parë është ndaluar makina “Reno” me targa të Shkupit, në të cilën kanë qenë të pranishëm personat M.A. dhe A.U. (34). Sipas deklaratave të M.A., personi M.B. ka gjajtur në drejtim të makinës”, njoftojnë nga MPB.

Sipas MPB-së, M.A. ka marrë plagë në këmbën e majtë ndërkaq A.U. ka marrë lëndime në fytyrë. Dy të plagosurit janë pranuar për trajtim mjeksëorë në spitalin “Shën Naumi i Ohrit” në Shkup.

Related posts

Sejdini: Këto janë ambasadorët më të mëdhenj të Maqedonisë

D V

Zaev në një vijë me Radevin për nevojën e dialogut, pret hapa konkrete nga Qeveria bullgare

Z H

Filipçe dhe Naumovski: Me ndërtimin e Qendrës klinike Gjorçe Petrovi do të fitojë mundësi për zhvillim më të madh

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More