Agjencia Zhurnal.mk.

Gjilani tregon forcën ndaj Shkëndijës së Hajvalisë

Ky takim miqësor është mbyllur me rezultatin 7-1 në të mirë të skuadrë gjilanase .

Golashënuesit e këtij takimi ishin: Fiton Hajdari, Shendi Kelmendi, Gerhard Progni (2x), Franc Veliu, Albert Dabiqaj dhe Blerim Krasniqi.

Skuadra e drejtuar nga Ismet Munishi ka zhvilluar disa ndeshje miqësore përpara fillimit të Superligës.

Ndërsa, me 13 gusht ata do të përballen edhe me ekipin nga Suhareka, Ballkanin, nga ora 17:30 edhe ky takim do të zhvillohet në stadiumin e “Qytetit”, në Gjilan.

Related posts

Orce Kamçev doli nga paraburgimi

D V

Maqedoni/ Kërkohet vaksinimi me dozën e katërt kundër Covid 19

Z.H

Qeveria dërgon Propozimin francez në Kuvend?

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More