Agjencia Zhurnal.mk.

Gjilani prezanton tri fanella për edicionin e ri

Skuadra nga Anamorava që drejtohet nga Ismet Munishi është veshur nga kompania e veshmbathjeve ‘Jako’.

‘Skifterat’ kanë prezantuar tri palë fanella, atë të ndeshjeve vendas, mysafirë dhe fanellën alternative.

Fanella vendase do të jetë ajo me ngjyrën tradicionale të kuqe, derisa për mysafirë e bardha.

Ndërkohë fanella e tretë e cila do të bartet nga futbollistët gjilanas është ngjyrë vjollcë.

/Gazeta Olle/

Related posts

Florian Berisha, gjyqtari i ri që premton të ardhme në futbollin kosovar

Redaksia

Shekerinska: Mandatari do të vendos për ministrin e ardhshëm të Mbrojtjes, bëhet fjalë për sektor të ndjeshëm

Z.H

Radevi dhe Makroni në Strasburg bisedojnë për integrimin evropian të Maqedonisë së Veriut dhe Shengenin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More