Agjencia Zhurnal.mk.

Gjilani konfirmon dy miqësoret e radhës

FC Kek-u dhe KF Malisheva janë skuadrat me të cilat skuadra e drejtuar nga Ismet Munishi do të zhvillojë miqësore.

Ndeshja ndaj Kek-ut do të zhvillohet më 3 gusht në Obiliq, derisa më 5 gusht do të luajë edhe ndaj Malishevës në stadiumin “Agim Ramadani”.

Të dy ndeshjet do të zhvillohen me fillim nga ora 17:00.

Related posts

Sali: Akusheret janë hallkë e rëndësishme në ekipin gjinekologjik dhe mbështetje e konsiderueshme e nënave

Xh M

Andersen para ndeshjes me Belgjikën: Po punojmë shumë dhe sukseset nuk do të mungojnë

Redaksia

‘Hat trick’ i sukseseve nga akademia e FC Dritës, shpallen kampionë me tri grupmosha të reja

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More