Agjencia Zhurnal.mk.

Gjilani dhe Ballkani para testit të madh, luajnë miqësore mes vete

Skuadra nga Suhareka ka njoftuar për miqësoren që do të zhvillohet në stadiumin e qytetit të Gjilanit.

“Për ditën e nesërme (SOT) është planifikuar një ndeshje miqësore pasdite ndaj skuadrës së SC Gjilanit. Ndeshja miqësore do të luhet në qytetin e Gjilanit duke nisur nga ora 17:30”, ka shkruar klubi në llogarinë zyrtare.

Dy skuadrat janë përforcuar dukshëm në këtë afat kalimtar.

Spektakël pa fitues në Gjilani-Ballkani, Drita shpallet kampione nga divani  – SuperSport

Një takim mjaftë interesant përpara fillimit të Superligës padyshim që do të jetë kjo përballje.

Related posts

Mickoski: Petkov i zgjeron kërkesat ndaj Maqedonisë së Veriut

D V

Rekrutohen 61 gjyqtarë të rinj nga të gjitha rajonet e Kosovës dhe avancohen 73 të tjerë në kategori më të lartë

Redaksia

Viti i ri me konsultime të reja për ndryshime kushtetuese

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More