Agjencia Zhurnal.mk.

Gjilan, nëna raporton se vajza e saj e mitur është dhunuar seksualisht

Një vajzë e mitur dyshohet se është dhunuar seksualisht në Gjilan.

Rastin në Polici e ka raportuar nënë e viktimës, transmeton Telegrafi.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj femër kosovare e mitur dyshohet se është dhunuar nga një i dyshuar mashkull kosovar”, thuhet në njoftim.

Policia bën të ditur se i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Related posts

Edhe dy aksione tjera në veri të vendit, bllokohen mallra të kontrabanduara

D V

Arrestohet një person nga Manastiri, kontrabandonte emigrantë nga Maroku

Z.H

Kishte keqpërdorur seksualisht të miturën, caktohet masa e paraburgimit ndaj një personi në Gjilan

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More