Agjencia Zhurnal.mk.

Gjërat pa të cilat nuk mund të jetoni sipas shenjës së horoskopit

Jeni të shqetësuar se nuk mund të merrni gjithçka që ju dëshironi? Ju mund t’ia dilni pa disa gjëra, por shenja juan absolutisht nuk mund të jetojë pa…

 

Dashi: Aksion (Veprimtari). Ju jeni shumë aktiv dhe nëse rrethoheni nga njerëz pasiv, acaroheni dhe depresionoheni. Mbajeni lart energjinë tuaj duke u marrë me palestër.

Demi: Komoditet, rehati. Këta persona i duan të gjitha gjërat sensual, nga pëlhurat e buta, ushqimet e shtrenjta dhe shtëpitë e kushtueshme.

Binjakët: Komunikimi. Nëse jeni një binjak, ju e dini që do të merrni shumë telefonata, mesazhe dhe biseda. Shenja juaj është e përqëndruar në shkëmbimin e ideve.

Gaforrja: Siguria. Ashtu si zhgualli i gaforres, ju keni nevojë për një hapësirë të sigurtë për tu fshehur, kur gjërat nuk shkojnë siç duhet.

Luani: Vëmendja. Ju doni të jeni gjithmonë në qendër të vëmendjes. Doni rezultate të mira në shkollë, të inkurajoheni nga mentorët tuaj, dhe të duartrokiteni nëse bëni një punë mirë.

Virgjëresha: Kontroll. Duke filluar që nga shtëpia e pastër, një organizim pune siç duhet, ju doni që çdo gjë të jetë në vendin e duhur.

Peshorja: Balancë. Kërkimi juaj i pafund është të siguroheni se të gjithë topat që keni në ajër, mos të presin asnjëherë në tokë dhe përpiqeni t’i gjeni ekuilibrin çdo gjëje.

Akrepi: Privatësi. Njerëzit me këtë shenjë nuk përpiqen t’i fshehin gjërat. Atyre thjesht nuk u pëlqen t’i zbulojnë të gjitha njëkohësisht. Romanca është shumë private për ta.

Shigjetari: Liri. Nëse këta nuk kanë lirinë që duan, do i gjeni duke ecur të vetëm në kodra, apo duke kërkuar për aventura të reja..

Bricjapi: Rregullat. Për personat me këtë shenjë, rregullat nuk janë të mërzitshme apo të kufizuara. Ata e dinë se ku janë kufijtë dhe të jetosh apo to, nuk është e mundur për këtë shenjë.

Ujori: Të menduarit. Këta persona janë shumë të zgjuar dhe të lumtur njëkohësisht.

Peshqit: Dashuria. Për peshqit ka shumë dashuri në botë, e cila disa herë të dhëmb.

Related posts

Hëna e re e janarit do t’i plotësojë zgjidhjet tuaja

D V

Beson në dashuri me shikim të parë? Përgjigjja është “po”, nëse i përket njërës prej këtyre shenjave

D V

Këshillat e Michelle Obama për të përballuar depresionin: ‘Zhvilloni mjetet tuaja’ dhe jepini vetes një pushim

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More