Agjencia Zhurnal.mk.

Gjendet trupi i pajetë i 22-vjeçarit nga Tirana, u mbyt të mërkurën në Gjirin e Lalzit

Është gjetur trupi i pajetë i 22-vjeçarit, i cili u mbyt duke u larë në det në plazhin e Gjirit të Lalzit.

 

Policia informon se rreth orës 08:15, shërbimet e Policisë Kufitare dhe Polumbarët kanë bërë të mundur gjetjen dhe nxjerrjen nga deti të trupit të pajetë për të cilin dyshohet se është shtetasi A. S., 22 vjeç, banues në Tiranë.

Ngjarja ndodhi dy ditë më parë, më 17 gusht në plazhin e Gjirit të Lalzit rreth orës 14:40. 

Related posts

Shkatërroi materialin zgjedhor, padi për një 45-vjeçar nga Prilepi

D V

Arrestohet një person i kërkuar me urdhërarrest ndërkombëtar

Z H

Incident i armatosur në Kodrën e Diellit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More