Agjencia Zhurnal.mk.

Gjendet pa shenja jete një person në Skenderaj

Policia e Kosovës ka bërë të ditur që është gjetur një person pa shenja jete në Skenderaj, viktima është gjetur në shtëpinë tij.

 

Vdekjen e tij e ka konstatuar edhe mjeku dhe trupi është i dërguar për obduksion.

“Viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thotë policia.

Related posts

U vazhdohet paraburgimi edhe dy muaj Dardan Krivaqës e Arbnor Sejdiut

D V

Zhduket një vajzë në Viti

D V

Mbi 200 shkelje në trafik në Shkup, 118 për vozitje të shpejtë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More