Agjencia Zhurnal.mk.

Gjendet pa shenja jete një person në Prizren

Një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Prizren.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar i cili kishte qenë duke jetuar i vetëm në shtëpi, nga të afërmit e tij ishte gjetur pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe ekipi mjekësor, ku nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës”, thuhet në raportin e policisë.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, rasti vazhdon të hetohet. 

Related posts

Lushnje, një i vdekur dhe tre të plagosur për shkak të një konflikti për pronën

D V

Gjenden tetë emigrantë, arrestohet kontrabandisti

Xh M

Merr flakë në lëvizje, shpëton mrekullisht shoferi 22-vjeçar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More