Agjencia Zhurnal.mk.

Gjendet pa shenja jete një person në Kisella Vodë

Nga SPB Shkup bën me dije se më datë 11.02.2024, rreth orës 22:30 është raportuar se para një garazh në zonën e Kisella Vodës është gjetur një person (mashkull) pa shenja jetë nga Shkupi me inicialet Lj.S.(65).

Mjeku i Emergjencave Mjekësore ka konstatuar vdekjen pa shenja të dukshme dhune dhe me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dorëzuar për obduksion. Hetime janë kryer edhe nga ekipi inspektues nga SPB Shkup.

Related posts

Ndalohet një tregtar nga Vrapçishti për të vuajtur dënimin me një vit burg

Xh M

Rrahje mes mjekeve në spitalin e Manastirit

Xh M

Shkatërrohet grupi kriminel, arrestohen 10 persona

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy