Agjencia Zhurnal.mk.

Gjendet një person i vdekur në Koçan

Një kufomë mashkulli u gjet në kanalin e hidro sistemit “Bregallnica” në Koçan.

Gjatë inspektimit të rregullt ditor dhe pastrimit rutinë të kanaleve të ujitjes, punëtorët gjetën një kufomë mashkull këtë mëngjes. Trupi u zbulua në grilën metalike në kanalin e vendosur në rrethin e Njësisë Territoriale të Zjarrfikjes në Koçan.

U konstatua se bëhet fjalë për një burrë rreth 65 vjeç.

Menjëherë u njoftua Stacioni Policor i Koçanit, pas së cilës një ekip i Departamentit të Brendshëm dhe Prokurori Publik inspektuan terrenin.

Ende nuk dihet identiteti i personit dhe nëse ishte një aksident.

Related posts

Merr flakë një “mercedes” në autostradën Kumanovë – Shkup

Z.H

Dhunoi seksualisht një 16-vjeçare, arrestohet 53-vjeçari në Gjirokastër

D V

Shkatërrohet organizata e trafikut të drogës në Itali, e përfshirë edhe këngëtarja shqiptare

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More