Agjencia Zhurnal.mk.

Gjendet një mjet i pashpërthyer në Bajgorë të Mitrovicës

Policia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Bajgorë të Mitrovicës gjatë ditës së djeshme është raportuar për një mjet të pashpërthyer.

 

Sipas policisë njësitë relevante policore kanë bërë sigurimin e vendit të ngjarjes.

Ndërsa njësitë përkatëse të FSK-së dhe KFOR-it kanë bërë tërheqjen e mjetit të dyshuar, granatë dore, thuhet në njoftimin e policisë.

Related posts

Haxhiu për Vettingun: Do të jetë komplet i pavarur dhe i monitoruar nga BE-ja dhe ShBA-ja

D V

Refuzohen ankesat, Gjykata e Apeli lë në paraburgim 21 të dyshuarit në rastin “Subvencionet”

D V

Lajçak sot në Beograd, i sjell mesazh Vuçiqit për dialogun me Kosovën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More