Agjencia Zhurnal.mk.

Gjendet një granatë dore në zonën e Ranës së Hedhun në Shëngjin

Një granatë dore është konstatuar pasditen e kësaj të shtunë në zonën e ‘Ranës së Hedhun’ në Shëngjin.

Ka qenë policia e Lezhës që është sinjalizuar për granatën dhe ka rrethuar zonën përreth saj.

Ndërkohë pritet të mbërrijnë edhe forcat xheniere për ta hequr apo asgjësuar në vend granatën, e cila ndodhet në anë të rrugës kryesore.

Related posts

Ish-prokurori i Krimeve të Rënda: Pse duhet urgjentisht amnistia penale

Xh M

Partia Socialiste tërheq amnistinë nga votimi – Opozita: U dështoi pazari

Xh M

Manastirliu në Fakultetin e Gjuhëve të Huaja: Tre laboratorë të rinj dhe platformë interaktive për punësimin e studentëve

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy