Agjencia Zhurnal.mk.

Gjendet kokainë, arrestohet një person nga Ohri

MPB-ja informon se dje në orën 18:50 në Ohër, nëpunës të policisë nga SPB Ohër e kanë privuar H.B (23) nga fshati Kosel i Ohrit.

 

“Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër të gjykatës, nëpunësit e policisë kanë gjetur dhe sekuestruar kokainë”, kumtojnë nga policia.

Ai është arrestuar në Stacionin e Policisë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të bëhet kallëzim përkatës.

Related posts

Detaje nga aksioni policor në Hasanbeg: 12 të arrestuar, kërkohen edhe tre persona

D V

Ndihmoi arratisjen e ‘boss’-it turk që mashtroi me kripovaluta, arrestohet 36-vjeçari shqiptar

D V

Prokuroria nis procedurë ndaj dy personave nga Shkupi, dyshohen për tregti me lëndë narkotike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More