Agjencia Zhurnal.mk.

Gjendet i vdekur një shtetas gjerman

Në një shtëpi në Shkup është gjetur i vdekur një shtetasi të Gjermanisë. Trupi i pajetë është dërguar për obduksion, njoftojnë nga Ministria për Punë të Brendshme.

 

“Në SPB-Shkup, mbrëmë në ora 20:37 minuta është denoncuar se në një shtëpi në rrugën “Klenoec” është gjetur i vdekur 57 vjeçari O.D. nga Gjermania, me vendqëndrim në Shkup. Vdekje pa shenja dhune ka kone konstatuar ekipi i mjekëve të ndihmës së shpejtë, ndërsa me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i është dërguar për obduksion”, njoftojnë nga MPB-ja.

Related posts

40 vjeçari vrau të vëllain dhe e varrosi në oborr

Xh M

Vidhet një bastore në Çair

D V

Arrestohet një person nga Shkupi për përdorim të armës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More