Agjencia Zhurnal.mk.

Gjendet i vdekur një person në Kamenicë

Një person pa shenja jete është gjetur ditën e martë në Kamenicë.

 

Policia e Kosovës raporton se viktima është mashkull kosovar.

“Raportohet se është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Viktima është dërguar në emergjencën e Kamenicës, ku nga mjeku është konstatuar se i njëjti është pa shenja jete. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML, për obduksion”, njofton Policia.

Related posts

Kaluan ilegalisht kufirin, arrestohen në Vërmicë dy persona

D V

Të shtëna me armë në Medresenë “Isa Beu” në Tetovë!

D V

Arrestohen dy të dyshuar në Kamenicë, për “Keqpërdorim të detyrës zyrtare” dhe “Kontrabandim me Mallra”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More