Agjencia Zhurnal.mk.

Gjendet i vdekur në veturën e tij në Lipjan

Një person është gjetur pa shenja jete në veturën e tij në Lipjan.

 

Rasti ka ndodhur mbrëmë dhe vdekjen e personit e ka konstatuar mjeku kujdestar.

Ndërsa me vendim të Prokurorit, trupi i pa jete dërgohet për obduksion në IML.

Sipas Policisë së Kosovës, rasti është nën hetime. 

Related posts

Plagoset një 65 vjeçar në Lushnjë nga vëllai i tij, policia arreston të dyshuarin

D V

Agjenti i ASK-së dhe i amnistuari për “27 Prillin” kanë shantazhuar një biznesmen

D V

Arrestohen 15 emigrantë nga Kuba në Gjevgjeli

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More