Agjencia Zhurnal.mk.

Gjendet i mbytur në Liqenin Artificial një i moshuar

Një i moshuar është gjetur i mbytur në Liqenin Artificial të Tiranës.

 

Policia njofton se bëhet fjalë për një 70-vjeçar, i cili nuk është identifikuar ende.

“Rreth orës 19:05, tek Liqeni Artificial, është konstatuar i mbytur një shtetas ende i paidentifikuar, i gjinisë mashkullore, rreth 70 vjeç”, njofton policia.

Ndërkohë grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e tij dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Related posts

Zhduket një vajzë në Prizren

D V

Në Shkup sanksionohen 220 shoferë, 51 për tejkalim të shpejtësisë

Z H

Arrestohet një person në Tetovë, ka sulmuar mjekun

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More