Agjencia Zhurnal.mk.

Gjendet e vdekur në Afrikë grimerja e njohur nga Ohri, Maya Mia

Cape Town, 4 Dhjetor – Grimierja dhe influencuesja e njohur Maya Mia, me origjinë nga Ohri, është gjetur e vdekur në Afrikë, sipas mediave nga kontinenti afrikan.

Mia ka lindur në Maqedoni, por ka jetuar në Tanzani për më shumë se një dekadë. Raportet thonë se ajo jetonte në Afrikën e Jugut para vdekjes së saj.

Për momentin, arsyet e vdekjes së Maya-s nuk bëhen të ditura, megjithëse mediat nga Afrika po spekulojnë me këtë temë. Megjithatë, vdekja e saj është ende një mister.

Related posts

Sançez: Mund të konsideroni në mbështetjen e Spanjës për anëtarësim në BE

Xh M

Aksidentet, DMSH-ja kërjon masa urgjente

Xh M

Mickoski u takua me Uetingtonin, anëtar i bordit të drejtorëve të Institutit Ndërkombëtar Republikan

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More