Agjencia Zhurnal.mk.

Gjendet e vdekur e moshuara në Kurbin, ishte larguar 3 ditë më parë nga banesa

Është gjetur e vdekur në kanal 82 vjeçarja Gonxhe Lika nga fshati Gjorëm i Kurbinit.

Ajo ishte larguar nga banesa e saj 3 ditë më parë dhe familjarët kishin apeluar edhe përmes mediave gjetjen e saj.

Viktima nuk ka shfaqur shenja depresoni, ndërkohë që është gjetur e pajetë nga familjarët në një kanal në afërsi të banesës së saj.

Policia po heton shkaqet e vdekjes së të moshuarës.

Related posts

Sot mbush 81 vjeç, Veliaj nderon me “Medaljen e Mirënjohjes” aktorin e madh, Viktor Zhusti

Xh M

Kongresi i PS- Veliaj: Tirana, model i suksesshëm i qytetit agjent të zhvillimit ekonomik

Xh M

Koçiu: Do transformojmë qendrat shëndetësore. 17 struktura spitalore autonome deri në 2027

Xh M