Agjencia Zhurnal.mk.

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë shqiptuar 647 gjoba për shkelje të rregullave anti-Kovid

Gjatë 24 orëve të fundit Policia ka njoftuar se ka shqiptuar 647 gjoba për mosrespektimin e masave anti-COVID.

 

Ndërsa, 1357 gjoba të tjera janë shqiptuar për shkelje të rregullave të trafikut, thuhet në raportin e Policisë.

Po ashtu Policia ka bërë të ditur se kanë ndodhur 59 aksidente trafiku, si dhe janë arrestuar 22 persona për kryerjen e veprave të ndryshme penale.

Related posts

Vitia: Është përfolur se kam 20 të dashura, kjo më ka lënduar shumë

D V

Deputeti i LVV-së Jahja Kokaj: Energjia elektrike shumë shpejt do të jetë falas

D V

Në Kosovë diskutohet për orë policore dhe shtyrje të vitit të ri shkollor

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More