Agjencia Zhurnal.mk.

Gjakovë, shtetases së huaj i humbin tri unaza me vlerë

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Gjakovë një femër, shtetase e huaj, ka informuar se ka humbur tri unaza me vlerë të konsiderueshme.

 

Rasti nën hetime njofton Policia.

Related posts

Buxhetit të Kosovës i shtohen edhe mbi 150 milionë euro

Z.H

Kosova regjistron 8 viktima dhe 754 raste të reja me COVID-19

D V

Kosova regjistron një viktimë dhe 17 raste të reja me koronavirus

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More