Agjencia Zhurnal.mk.

Gjakovari e bën gruan për spital

Një grua në Gjakovë ka pranuar tretman mjekësor, pasi është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj. Policia sot ka informuar se viktima është strehuar në në shtëpi të sigurt, ndërsa nuk është raportuar për të arrestuar.

“Viktima femër kosovare ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull kosovar (bashkëshorti i saj). Nuk raportohet për të arrestuar.”, është bërë e ditur në raportin 24 orësh të PK-së.

Related posts

Sot protestojnë veteranët e luftë së UÇK-së

Z.H

Mbi 3 mijë policë, 35 gjyqtarë dhe 80 prokurorë në mbrojtje të votës në zgjedhjet lokale të 17 tetorit

D V

Afro 3 mijë persona të vdekur nga COVID-19 në Kosovë që nga fillim i pandemisë

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More