Agjencia Zhurnal.mk.

Gili dhe Violeta Kukaj publikojnë bashkëpunimin e ri

Dy këngëtaret e njohura dhe shumë të suksesshme janë bërë bashkë për të sjell një projekt të ri muzikor.

 

Bëhet fjalë për Gilin dhe Violeta Kukaj të cilat kanë publikuar këngën “Mikateshat”.

Për tekstin dhe muzikën e këngës është kujdesur Ilir Berani, ndërsa për orkestrimin Miti Geci.

Foto: YouTube

Të dyja këngëtaret të cilat edhe më parë janë komentuar për ndryshimin në pamje, edhe kësaj radhe dukeshin në formë të mirë, ndërsa u shfaqën të veshura në fustane elegantë me të njëjtën ngjyrë.

Kujtojmë që dy këngëtaret kanë bashkëpunuar edhe në projekte tjera në të kaluarën.

Foto: YouTube

Kënga më e re e tyre “Mikateshat” tashmë gjendet në kanalin YouTube dhe padyshim do të pritet mirë nga fansat e dy këngëtareve.

Related posts

Adriana Matoshi pozon me shumë stil në veshje leopardi

D V

Justin Bieber shpallet “Artisti më i mirë i vitit” në MTV Video Music Awards 2021

D V

Ciara shkëlqen me flokë bionde për ditëlindjen e saj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More