Agjencia Zhurnal.mk.

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper darkojnë bashkë në New York dhe më pas largohen me të njëjtën makinë

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper së fundmi shijuan një darkë së bashku në New York.

Sipas fotove të marra nga Daily Mail, modelja 28 vjeçe dhe aktori i “A Star Is Born”, 48 vjeç, darkuan në Via Carota para se të largoheshin së bashku në të njëjtin automjet.

Për daljen, Hadid tregoi këmbët e saj të tonifikuara me një mini-fund të errët, një bluzë të bardhë dhe një xhaketë lëkure kafe.

Nga ana tjetër, Cooper, u vesh thjeshtë me një palë xhinse dhe një bluzë të kaltër, duke promovuar Fondacionin One Tribe nën një këmishë me kuadrate dhe të zbërthyera.

Ai kishte gjithashtu një kapelë bejsbolli që shfaqte gjithashtu simbolin e fondacionit të lartpërmendur, i cili, sipas faqes së internetit të kompanisë , “ngre ndërgjegjësimin dhe lufton vetëvrasjen duke fuqizuar veteranët, reaguesit e parë, punonjësit e vijës së parë mjekësore dhe familjet e tyre përmes terapive tradicionale dhe jotradicional”.

Ylli i “Hangover” së fundmi u përfol për lidhje me Huma Abedin, me të cilin filloi të takohej pasi të dy morën pjesë në Met Gala 2022.

Para kësaj, Cooper ishte në një lidhje katërvjeçare me Irina Shayk, e cila është nëna e vajzës së tij 5-vjeçare, Lea De Seine.

Dyshja u ndan në vitin 2019, por kanë mbajtur një marrëdhënie të shkëlqyer bashkëprindërore.

Ndërkohë, Hadid së fundmi ishte i lidhur me Leonardo DiCaprio.

Hadid dhe ylli i “Titanic”, 48 vjeç, u lidhën vjeshtën e kaluar, por romanca e tyre me sa duket u shua deri në dhjetor 2022.

Një burim i tha PageSix në atë kohë se marrëdhënia me DiCaprion nuk u bë kurrë shumë “serioze” për shkak të orareve të tyre kontradiktore.

Megjithatë, gjatë pjesës së parë të vitit 2023, Hadid dhe aktori i “Wolf of Wall Street” ishin shoqëruar, duke përfshirë në Hamptons në korrik, kur një burim na tha ekskluzivisht se “ata janë bashkë”.

DiCaprio që atëherë ka vazhduar me modelen 25-vjeçare Victoria Ceretti.

Related posts

Falsifikimi, Luiz Ejlli rrezikon deri në 4 vite burg

Xh M

Gresa reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Xh M

Victoria Beckham thyen këmbën pas një stërvitje në palestër

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy