Agjencia Zhurnal.mk.

Getinjo vjen me një dedikim emocionues pas publikimit të këngës nga Mozzik

Kënga që publikoi reperi Gramoz Aliu- Mozzik u komentua e pati reagime të shumta.

Teksti i këtij projekti muzikor flet për distancën me vajzën, mallin e raportin edhe me ish-gruan, Loredana Zefi.

Vëllau i Gramozit, Getinjo me anë të një InstaStory pati një reagim për këngën ku e cilësoi Mozzikun si njeri me zemër të pastër.

“Si fëmijë kam qarë. Inshallah të shoh më të lumturin në botë, vëllai im. Se zemër më të mirë dhe të pastër se ti as unë vetë s’e kam.  Të dua!”, shkroi ai.

Related posts

Kënga “Hana” e Fifit, DJ PM dhe DJ Dagz renditet e 27-ta në botë

D V

Bashkëpunon me markën Dior që nga viti 2015 – aroma Sauvage pëson rritje të madhe pas gjyqit të Johnny Depp kundrejt Amber Heard

Lea Muslija

Gjiko publikon fotografi duke marrë trajtim nga spitali

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More