Agjencia Zhurnal.mk.

Gërçeci rreshtohet pas Blerim Bexhetit

Shkup, 6 tetor – Kryetari i komunës së Sarajit Blerim Bexheti mori mbështetje nga banorët e Gërçecit si shenjë falënderimi për projektet e realizuara konkretisht në lagjen e villave në këtë rajon.

 

Postimi i plotë:

Në vazhdën e aktiviteteve ditore që kemi ne Bashkimi Demokratik për Integrim dega në Saraj, sot vizituam edhe lagjen e villave në f.Gërçec ku kemi shtruar 1km asfallt dhe 300m kanalizim fekal.

Banorët e kësaj lagje u shprehën të kënaqur dhe falenderues për këtë projekt dhe na siguruan që përkrahja do të jetë e pa rezervë.
Ju faleminderit!

Related posts

Është parandaluar garë ilegale në autostradën Saraj – Tetovë

D V

ASH – AAA për gjendjen e arsimit shqip: “Shoqëri për të gjithë”, vetëm demagogji

D V

Pengesa në vendvotimin 2942 në Çair nuk punon fingerprinti

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More