Agjencia Zhurnal.mk.

Genta Ismajli nesër zbulon gjininë e binjakëve përmes kanalit zyrtar në YouTube

Një prej këngëtareve më të komentuara për jetën private kohëve të fundit ka qenë, Genta Ismajli.

 

Kjo edhe për faktin se këngëtarja nga Gjilani dhe partneri i saj turk, Huseyin Usta po bëhen prindër për herë të parë.

Dyshja janë në pritje të binjakëve: një djalë dhe një vajzë, ndërsa nesër (e shtunë), ata do të zbulojnë edhe gjininë e tyre.

Foto: Genta Ismajli/Instagram

Këtë lajm këngëtarja përmes një postimi në Instagram, deklaroi se do ta bëjë në kanalin zyrtarë të saj në YouTube.

Foto: Genta Ismajli/Instagram

“Jam shumë e lumtur që nesër do të ndaj me ju në ora 18:00 në kanalin tim zyrtar në Youtube gjininë e femijëve të mi, për herë të parë një emocion që nuk gjej dot fjalë të përshkruaj se si po ndihem unë. Të faleminderit Zot”, ka shkruar Genta në mbishkrimin e imazheve ku shihet bashkë me partnerin e saj.

Foto: Genta Ismajli/Instagram

Genta dhe Usta realizuan një fotosesion unik me fotografin e njohur, Norik Uka, ku këngëtarja shihet e veshur me një fustan të zi të tejdukshëm duke vënë në fokus barkun e rrumbullakosur, ndërsa pranë saj qëndronte partneri i saj, i veshur në kostum elegant.

Foto: Genta Ismajli/Instagram

Ndërkohë, kujtojmë që kënga e fundit e Gentës është “Level Up”, që erdhi në fillim të këtij viti. 

Related posts

Fansat e pyesin se a i mungojnë turshitë dhe ajvari i vendit të saj, Bebe Rexha thotë se kujdeset që edhe në Los Angeles t’i ketë këto produkte

D V

Imazhe që nuk e lënë askënd indiferent, Melinda sjell poza tjera atraktive

D V

Kim Kardashian humbet ekuilibrin dhe rrëzohet në ujë gjatë sërfit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More