Agjencia Zhurnal.mk.

Genta Ismajli flet për herë të parë për shtatzëninë

Ditët e fundit është përfolur se Genta Ismajli është shtatzënë dhe lajmet nisën nga një video në TikTok, në të cilën dallohet qartë barku i rrumbullakosur i këngëtares. Por edhe burime për “Prive” kanë konfirmuar se këngëtarja është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël.

 

Sot Genta ka reaguar për herë të parë duke u rikthyer në rrjete sociale me një postim ku shprehet se ndihet e bekuar. “Ndihem e bekuar. Ju dua të gjithëve”, shkruan Genta.

Related posts

Arbnora Ademaj së shpejti në një film në Netflix

Lea Muslija

Jade Thirlwall tregon pendimin e saj më të madh sa i përket bukurisë

D V

A mund Will Smith ta humbë Oscarin e parë në karrierë, çfarë thotë kodi i sjelljes së Akademisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More