Agjencia Zhurnal.mk.

Genta Ismajli feston ditëlindjen e 38-të

Genta Ismajli është padyshim një prej këngëtareve më të njohur shqiptare.

Krijuesja e shumë hiteve prej vitesh ka krijuar një karrierë të suksesshme muzikore, teksa mbetet aktive me projekte muzikore.

Ndërsa, ditën e sotme (e martë) Genta po shënon një ditë të vecantë, kjo pasi ajo po feston ditëlindjen e 38-të.

Kështu ka bërë të ditur vet këngëtarja e cila ka ndarë me fansat në rrjetet sociale urimet që ka pranuar.

Miqtë, familjarët dhe fansat e saj e kanë uruar në mënyra të ndryshme, teksa në një postim Genta ka shkruar: Urime ditëlindja për mua, le të festojmë dhe të jemi të lumtur.

Ndryshe, kujtojmë që në janar të këtij viti, Genta u bë nënë për herë të parë.

Artistja nga Gjilani dhe partneri i saj turk, Huseyin Usta mirëpritën binjakët Ivy Blue dhe Icon.

Related posts

Gjiko flet për rastin e akuzave të dhunimit: Gjendja ime emocionale ka qenë e rëndë, por jam mundur të jem sa më i fortë

Lea Muslija

Dua Lipa ndahet nga kompania e menaxhimit pas një mosmarrëveshje për të ardhurat

D V

Fejohet ish-e dashura ruse e Don Xhonit?

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More