Agjencia Zhurnal.mk.

Gent Fatali shijon romancën e dashurisë me motrën e Loredanës

Genti dhe Rozafa janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë.

 

Dyshja simpatike janë duke shijuar lidhjen e tyre tash e dy vite, ku ka pas thashetheme se janë martuar në fshehtësi por çifti i ka hedhur poshtë, shkruan lajmi.net.

Genti dhe Rozafa janë aktiv në rrjetet sociale ku shpesh ndajnë foto të ndryshme duke treguar dashurinë ndaj-njëri tjetrit me anë të dedikimeve të ndryshme.

Së fundmi është Genti ai i cili ka postuar një foto nga pushimet, meqë rast shfaqet duke i dhuruar një përqafim të ngrohtë në faqe Rozafës.

Kujtojmë që Rozafa është motra e Loredanës ani pse shumë rrallë janë parë bashkë./Lajmi.net/

Related posts

Ryva Kajtazi mahnit me dukjen glamuroze me fustan të zi

D V

Angela Martini ngacmon imagjinatën e ndjekësve me paraqitjen e fundit provokuese

Lea Muslija

Kim Kardashian dhe Pete Davidson darkojnë së bashku në Staten Island – vazhdojnë dyshimet për një lidhje dashurie

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More