Agjencia Zhurnal.mk.

Genc Nuza do ta ndajë drejtësinë në ndeshjen e Kombëtares angleze

Njëri nga gjyqtarët më të mirë kosovar, Genc Nuza drejtësinë në Elite Raund.

Bëhet fjalë për ndeshjen Anglia U17 – Luksemburgu U17, e cila zhvillohet më 29 mars, në të cilën nuza do të jetë gjyqtari kryesor i takimit, shkruan Gazeta Olle.

Gjyqtari kosovar gjithashtu do të jetë gjyqtari i katërt në duelin Francë – Luksemburg.

Nuza gjithashu ishte caktuar edhe në një ndeshje të tretë.

Bëhet fjalë për ndeshjen Francë – Rusi, por pas përjashtimit të Rusisë nga FIFA, kjo ndeshje është anuluar. /Gazeta Olle/

 

Related posts

Interpelancat në Kuvend, “ping – pong” i qeverisë me opozitën

R Zh

Sot u zhvilluan tri ndeshje interesante në Ligën e Dytë, këto janë rezultatet

Redaksia

Kiosk i ri digjital për pagesën e faturave të NP “Ujësjellësi dhe kanalizimi” – Shkup

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More