Agjencia Zhurnal.mk.

Gazmend Ukalli me të fejuarën Albina Beluli festuan ditëlindjen në Stamboll, nuk u kthyen të gjallë

Shkup, 23 nëntor – 27 vjeçari Gazmend Ukalli nga Kërçova dhe e fejuara e tij 23 vjeçare Albina Beluli nga Tetova janë dy nga viktimat që mëngjesin e sotëm humbën jetën në tragjedinë në Struma të Bullgarisë, informon Zhurnal.

 

Gazmendi ka punuar në kabinetin e kryetarit të komunës së Kërçovës, ndërsa në Stamboll kishin shkuar të festojë ditëlindjen e tij të 27të.

Ukalli ka qenë anëtar i këshillit rinor të komunës së Kërçovës nga viti 2015.//Zhurnal.mk

Related posts

Zaev dhe Nikollovski në mbikqyrrje në ndërtimin e elektranës për biogaz (drejtpërdrejtë)

D V

Konventa nacionale e BE-së në Maqedoninë e Veriut do të mbajë sesion të Kapitullit 23 “Raport i ri i KE-së probleme të vjetra”

Z H

Tetë ditë paraburgim për pesë të arrestuarit në protestat në Tetovë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More