Agjencia Zhurnal.mk.

Gashi: Na larguan nga Qeveria, jemi të tradhtuar

Shkup, 24 prill – 6 muaj kanë zgjatur bisedimet mes Bashkimit Demokratik për Integrim dhe Aleancës për Shqiptarët, kështu zbuloi lideri i Alternativës, Afrim Gashi në ClickPlus në TV21 teksa foli për vendimin për largimin nga Qeveria.

“Që jemi të tradhtuar, jemi të tradhtuar”, tha Gashi.

“Ishte shumë e qartë që BDI për shkak të probleme të brendshme, kombinatorika ishte që ASH të hyjë dhe edhe ASH edhe ne nuk mund të qëndrojmë në Qeveri”, tha Gashi më tej.

Related posts

Bytyqi – Smith: Mbretëria e Bashkuar dhe Maqedonia e Veriut kanë marrëdhënie të shkëlqyera ekonomike dhe potencial të madh për zhvillim

D V

Anulohet seanca e Komisionit të Kuvendit për çështje ekonomike për ligjet për projekte strategjike në energjetikë

D V

Pagesa e kontributeve shumë e lartë, duhet të ketë tolerancë për gazetarët!

I.A

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy