Agjencia Zhurnal.mk.

Ganiu: Vazhdojmë me vendosjen e këndeve të reja për fëmijë

Shkup, 19 tetor – Kryetari i komunës së Çairit Visar Ganiu vazhdon me realizimin e projekteve. Së fundmi janë vendosur këndet e reja për fëmijë. Kësaj radhe lumturuam fëmijët e Lagjes Seravë. Këndi i ri gjendet tek Kopshti “Fidani” dhe është i pajisur me lodra moderne për fëmijë.

 

Ky është këndi i 18-të që kemi vendosur gjatë 4 viteve të fundit. Ndërsa, paralajmërojmë se ditët në vijim do të vazhdojmë të vendosim kënde të tilla edhe në lagje të tjera të Çairit.

Fëmijët janë ardhmëria jonë dhe kjo ardhmëri duhet të ruhet si sytë e ballit!thotë Ganiu. 

Related posts

Shilegov: Fillon procesi i rritjes së mbështetjes për mua për kryetar të Qytetit të Shkupit

Z H

Zaevi e uroi RF të Gjermanisë me rastin e Ditës së unitetit gjerman dhe bashkimit të sërishëm

D V

Enver Pajaziti fton banorët të shfrytëzojnë të drejtën e votës dhe falenderon qytetarët për përkrahjen

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More