Agjencia Zhurnal.mk.

Ganiu udhëheq me 3000 vota kundër kandidatit Bekim Sali

Shkup, 17 tetor – Kandidati i BDI-së, për Komunën e Çairit Visar Ganiu nga votat e përpunuara deri më tani është në epërsi nga kandidati i Aleancës dhe Alternativës Bekim Sali.

 

Nga votat e përpunuara nga 80 vendvotime, Ganiu udhëheq me 3000 vota kundër kandidatit Bekim Sali.

Related posts

AlternAtivA: Të hapen paralele shqipe në shkollën e Bërnjarcës

Redaksia

“One cable” në zonën industriale “Saraj” investim me vlerë prej tre milion dhe 30 punësime

D V

Prokurori Xhelal Bajrami kryetar i Komisionit për ndjekjen e parregullsive zgjedhore në RMV

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More