Agjencia Zhurnal.mk.

Ganiu: Sot është festë e veçantë për Çairi tonë të zemrës

Shkup, 31 tetor – Në këtë raund të dytë zgjedhor shfrytëzova të drejtën demokratike të votës si i barabartë mes të barabartëve, për të garantuar se pas fitores bindëse do të vazhdojmë me jetësimin e projekteve zhvillimore dhe të kemi një Çair edhe më modern.

 

Ju ftoj të dilni të shfrytëzoni të drejtën tuaj për të votuar sa më masovikisht, sepse kjo është ditë e demokracisë dhe e vullnetit të lirë të popullit.

Related posts

Shtyhen aktivitetet në Kuvend për shkak të aksidentit të autobusit në Bullgari

Z H

Për shkak të zjarreve të fuqishme në Turqi, anulohet vizita e nesërme e Osmanit në Ankara

D V

Teuta Arifi: Tetova me pishinë të mbyllur

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More