Agjencia Zhurnal.mk.

Ganiu: S’ka krenari më të madhe se të jesh nga Çairi!

Shkup, 27 tetor – Kryetari i komunës së Çairit Visar Ganiu edhe sot ka vazhduar takimet derë më derë me banorët e Çairit. Kryetari Ganiu u prit dyer hapur dhe me ëmbëlsira nga banorët e Çairit.

 

‘Mendimi i qytetarëve gjithmonë është i rëndësishëm’, thekson mes tjerash kreu i Çairit Visar Ganiu.

Postimi i plotë:

S’ka krenari më të madhe se të jesh nga ÇAIRI.
Edhe dita e sotme ishte e mrekullueshme dhe e kaluam me njerëzit e mrekullueshëm të Çairit të Vjetër.

Banorët e Çairit të Vjetër jo vetëm që na pritën dyer-hapur, por edhe me embëlsira.

Bashkëbiseduam me gjithsecilin që takuam, sepse mendimi i qytetarëve gjithmonë është i rëndësishëm për vendimmarrjet dhe projektet që kemi realizuar e do t’i realizojmë për të mirën e secilit çairas.

Related posts

Meta: Trishtim i thellë për bashkëkombasit tanë nga Maqedonia e Veriut

Z H

Vepër e re penale në komunikacion: Nëse ka viktima në aksident, së paku 4 vjet burg

Z H

Vazhdojnë gjykimet për “Target-Fortesa”, “Titanik” dhe “Pllacet në Vodno”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More