Agjencia Zhurnal.mk.

Ganiu përsëri vjen me vendparkime të reja në Çair

Shkup, 1 mars – 1 Marsi në Çair filloi me krijimin e vendparkimeve të reja për vetura, si dhe shtigje të reja për këmbësorë.

Në rrugën Ismail Qemali sot ekipet e komunës kanë mbaruar punimet për një vendparkim të ri për vetura, kjo më se e nevojshme për banorët e kësaj zone.

Kryetari i komunës së Çairit njofton se ditëve të fundit në Çair parkingje të tilla janë krijuar në tre hapësira ndërsa kjo nuk do të jetë e fundit./Zhurnal.mk

🅿️🚙🅿️🚗VEND-PARKINGJE TË REJA DHE SHTIGJE PËR KËMBËSORË EDHE NË 📍RR. “ISMAIL QEMALI”3🚧👷🏻E nisëm mbarë dhe në atmosferë…

Posted by Visar Ganiu on Tuesday, March 1, 2022

Related posts

Ibrahimi: Bashkëpunimi opozitar është nevojë e shqiptarëve

Redaksia

Bullizmi në shkolla, fenomen shqetësues

Xh M

Osmani në Bratisllavë takon të dërguarin e Francës për Ukrainën, Ejbron dhe opozitaren bjelloruse, Tihanovskaja

Xh M